Święta Maria Goretti

  • Tak! Przebaczam mu z całego serca! Przebaczam i chcę, aby był ze mną w raju!

  • Nie smuć się, mamo! Dobry Bóg nam dopomoże. On nas nigdy nie opuści!

Pasjoniści

OO. Pasjoniści – Kult św. Marii Goretti
o. Rafał Sebastian Pujsza CP
promotor kultu Świętej Gemmy Galgani, rekolekcjonista, klasztorny duszpasterz powołań do pasjonistów i mniszek pasjonistek klauzurowych

ul. Zamieniecka 21
04-158 Warszawa

telefony: (00 48) 667 554 438, (00 48) 22 610 79 51
e-mail: pasjonista@mariagoretti.pl

Teksty zamieszczone na niniejszej stronie redaguje Marek Paweł Tomaszewski, autor współczesnej biografii świętej oraz innych publikacji. Kontakt: marek-tomaszewski@hotmail.com.

Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo Świętej Marii Goretti oraz do nadsyłania świadectw jej obecności w Waszym życiu.

Nasz klasztor, w którym rezyduje przełożony prowincjalny, jest też domem formacyjnym. W nim klerycy odbywają formację do życia zakonnego i kapłaństwa. W klasztorze znajduje się kaplica pw. Świetego Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika pasjonisty (odpust 27 lutego).

Msze święte z udziałem ludu odprawiane są w każdą niedzielę o godz. 9.00, 10.30 i 18.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia), a w dni powszednie o 18.00. Istnieje możliwość zamówienia intencji mszalnych. Zarówno intencje mszalne jak i prośby o modlitwę za wstawiennictwem Świętej Gemmy prosimy zgłaszać drogą telefoniczną, e-mailową lub listowną.

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie naszego klasztoru: pasjoniscigrochow.pl

Najbliższa pielgrzymka zagraniczna planowana na 8-22 lipca 2017 r. (Fatima)

http://gabrielmir.pl/UserFiles/Pielgrzymki%202017/8-22.07.2017r%20%20Fatima.pdf

Opiekunem duchowym witryny jest o. Rafał Sebastian Pujsza CP, który obok św. Gemmy Galgani promuje Mariettę. Czyni to przez głoszenie słowa Bożego przy okazji rekolekcji parafialnych bądź niedzielnych promocji w kościołach.